wtorek, 11 listopada 2014

Narodowe Święto Niepodległości – polskie święto państwowe obchodzone 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918); święto zostało ustanowione w 1937, od 1939 nie było obchodzone, przywrócono je w okresie transformacji systemowej w 1989[1]; jest dniem wolnym od pracy.
Znalezione obrazy dla zapytania Narodowe Święto Niepodległości

12 komentarzy:

 1. Witaj świątecznie Bogusiu. Od kiedy masz psa zabrakło chęci na blog, albo nie mam racji?? Buziaki. PS... brakuje mi Ciebie i pewnie nie tylko mni!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie tak ,życie dało mi popalić ,syn choruje ,a dzisiaj dostać się gdzieś ,pewno wiesz sama ,prywatnie ,nie prywatnie ,terminy ,a człowiek może ,nawet jak nie może ,musi czekać .

   Usuń
  2. O jej Bogusiu, to mi bardzo przykro czytać, że takie masz zmartwienia. Znamy się przecież od dawna i naprawdę współczuję, a Synowi życzę dużo siły w pokonaniu choroby, i szybkiego powrotu do zdrowia.

   Usuń
  3. Dziękuje ,Powoli stajemy na nogi ,mimo że żadnych wyników jeszcze nie mamy ,ale jesteśmy już pod opieką i to daje jakiś platoniczny spokój

   Usuń
 2. Polska przez duże P, musimy o tym pamiętać, buziaczki Bogusiu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj!
  A w Poznaniu 11 listopada są urodziny ulicy świętego Marcina i o niepodległości jakoś mało się mówi....

  OdpowiedzUsuń
 4. WITAJ wieczorowo .U mnie jesiennie ale ciepło .Ostatnie wygrabianie listowia mnie czeka i zima wredna może przybywać .

  macham i przytulam - Dośka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam ,witam ,ja o zimie nie myślę ,lubię ją ale w górach w robocie nijako mi nie pasuje :):):):)

   Usuń